Kalendarz zajęć (Agora)

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 12 do 18-11-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:30      
90 min

POWER JOGA

Jola Rychlik

Sala

     
07:45      
45 min

AQUA INTERWAŁ

Dorota Perczyńska

Basen

     
08:00
45 min

AQUA

Kacper Żuchowicz

Basen

30 min

SUPER BRZUCH

instruktorzy FP

Sala

30 min

SUPER BRZUCH

instruktorzy FP

Sala

 
30 min

SUPER BRZUCH

instruktorzy FP

Sala

   
08:30  
45 min

AQUA KICKBOXING

Katarzyna Załęska

Basen

45 min

AQUA KICKBOXING

Katarzyna Załęska

Basen

       
09:15          
45 min

AQUA

Katarzyna Załęska

Basen

 
09:30          
30 min

KALISTENIKA

instruktorzy FP

Sala

45 min

AQUA

Kacper Żuchowicz

Basen

10:00          
45 min

AQUA BODY PUMP

Katarzyna Załęska

Basen

50 min

PILATES

Agata Knapik

Sala

10:30            
30 min

SUPER BRZUCH

instruktorzy FP

strefa funkcjonalna

17:10
30 min

FAT KILLER

instruktorzy FP

Sala

30 min

BODY SHAPE

instruktorzy FP

Sala

30 min

FAT KILLER

Dorota Perczyńska

Sala

30 min

BODY SHAPE

Klaudia Krupa

Sala

30 min

KALISTENIKA

instruktorzy FP

Sala

   
17:30
45 min

AQUA FAT KILLER

Dorota Perczyńska

Basen

45 min

AQUA

Monika Załęska

Basen

ZASTĘPSTWO

45 min

AQUA

Kacper Żuchowicz

Basen

30 min

HIDROFIT

Zbyszek Tyc

Basen

     
17:45
30 min

SUPER BRZUCH

instruktorzy FP

Sala

50 min

PILATES

Agata Knapik

Sala

30 min

SUPER BRZUCH

Dorota Perczyńska

Sala

30 min

SUPER BRZUCH

Klaudia Krupa

Sala

     
18:00      
30 min

HIDROFIT

Zbyszek Tyc

Basen

45 min

AQUA

Kacper Żuchowicz

Basen

   
18:15  
45 min

AQUA BODY PUMP

Monika Załęska

Basen

ZASTĘPSTWO

   
50 min

PILATES

Agata Knapik

Sala

   
18:30
45 min

AQUA INTERWAŁ

Dorota Perczyńska

Basen

 
45 min

AQUA FAT KILLER

Kacper Żuchowicz

Basen

30 min

HIDROFIT

Zbyszek Tyc

Basen

     
   
50 min

PILATES

Klaudia Krupa

Sala

19:15  
30 min

HIDROFIT

Zbyszek Tyc

Basen

 
30 min

HIDROFIT

Zbyszek Tyc

Basen

     
19:30
45 min

AQUA

Dorota Perczyńska

Basen

 
45 min

AQUA

Monika Załęska

Basen

ZASTĘPSTWO

       
19:50  
30 min

HIDROFIT

Zbyszek Tyc

Basen

         
20:15
45 min

AQUA INTERWAŁ

Dorota Perczyńska

Basen

 
45 min

AQUA BODY PUMP

Monika Załęska

Basen

ZASTĘPSTWO

45 min

AQUA

Wiktor Kozłowski

Basen

     
20:20  
30 min

HIDROFIT

Zbyszek Tyc

Basen

         
← →